POZNAJ TRENERÓW

Starannie dobieramy trenerów mając na uwadze zakres tematyczny. Bierzemy odpowiedzialność za efekty szkolenia!

TRENERZY SCS

Dagmara Dębowiec

Dyplomowany instruktor  NAILLAND i doświadczona stylistka paznokci. Profesjonalistka w każdym calu, wymaga tego od siebie jak i od swoich kursantek. Szkolenia techniczne zpoprawnej budowy paznokcia pod jej okiem są wyjątkowo wymagające. Natomiast Manicure Kombinowany to jej miłość z wzajemnością Jest założycielką i właścicielką NOVAK INVESTMET. Współpracuje z Międzynarodową firmą Nails Company która oferuje produkty do stylizacji paznokci dla zawodowców. Prowadzi z sukcesami od 2017 roku Centrum Szkoleniowe Nails Company & Beauty Lashes Kraków. Przeprowadziła w tym czasie kilkadziesiąt kursów szkoląc kilkaset kursantek. Najważniejsze kursy: Szkolenie Instruktorskie Manicure kombinowany Nails Company Szkolenie instruktorskie Tropical Island Szkolenie instruktorskie Weddeing Art Szkolenie instruktorskie Perfect Shape Szkolenie produktowe Nails Company Szkolenie instruktorskie Mix zdobień salonowych Zawodowy Zaawansowany Kurs Kosmetyczny I i II stopnia Od 2018 roku prowadzi szkolenia na terenie Wrocławia oraz Lublina. Na co dzień zarządza własnym salonem stylizacji paznokci i rzęs Przyjazne Studio zatrudniając kilka stylistek. W swojej dotychczasowej karierze ukończyła kilkadziesiąt szkoleń, czerpała wiedzę i nabywała umiejętności od najlepszych światowych instruktorów i stylistów.

AGNIESZKA KOWALEWSKA

Terapeuta mentalny, logoterapeuta, wieloletni praktyk i mentor w sprawach rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci. Specjalista w zarządzaniu konfliktem, matematyk, pedagog, trener komunikacji i filozofii Montessori, nauczyciel alternatywnej pedagogiki Montessori, założyciel pierwszych placówek przedszkolnych i szkolnych Montessori w Szczecinie.

DOROTA PRYSAK

Doktor nauk humanistycznych w Zakładzie Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pedagog, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, psychoterapeuta, asystent psychodramy. Zainteresowania naukowe: funkcjonowanie społeczne oraz edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych, wsparcie profesjonalistów i osób stykających się w swej pracy z niepełnosprawnymi. 

Tetiana Hotsaniuk

Od 2012 roku prowadzi profesjonalną stylizację rzęs. W 2016 roku odbyła liczne kursy instrukorskie, trenerka i instruktorka z branży kosmetycznej. Najważniejsze sukcesy zawodowe Najlepsza stylistka rzęs Roku 2018 w konkursie Top of the Top Magnitica Lashes. Najlepszy Lash Room Roku 20188 w konkursie Top of the Top Magnitica Lashes Osiągnięcia na mistrzostwach: II miejsce “2D” dywizja master 24-25.11.2018 Lwów,Ukraina II miejsce “2-3D Expert” 16- 17.03.2019 Kraków I miejscee “2-3D Elit” 25- 26.11.2019 Wrocław Wyższe, poziom: magister Od 2012 roku prowadzi profesjonalną stylizację rzęs oraz stylizację brwi (henna pudrowa, laminacja). Szkoliła się u najlepszych instruktorów w Rosji i Polsce. W 2016 roku odbyła liczne kursy instrukorskie. Jej prace potwierdzają nieprzeciętne zdolności i wiedzę. Certyfikat Instruktorski Beauty Lashes Metoda 1:1, Certyfikat Instruktorski Beauty Lashes Metoda 2- 3D, Certyfikat Instruktorski Beauty Lashes Metoda 2-8D, Certyfikat Instruktorski Lovley Przedłużania rzęs, Certyfikat Instruktorski Lovley Przedłużania rzęs dolnej powieki.

Kontakt

Pytania? Zadzwoń

Dział handlowy: 790777216

Dział projektowy: 727925974

godziny pracy

pn-pt  09:00 – 15:00